Aktualności - Czuwanie 22 lutego 2016

22 lutego odbyło się comiesięczne czuwanie modlitewne przed Najświętszym Sakramentem w ramach: „ WIECZERNIKA ZE ŚWIETYM JANEM PAWŁEM II

Jak piszą organizatorzy:

Na początku Nowego Roku, trwając jeszcze w tajemnicy Narodzenia Pańskiego, w roku Nadzwyczajnego Jubileuszu Miłosierdzia i przygotowania do jubileuszu 1050 chrztu Polski, znajdźmy czas, aby Bogu oddać nasze troski o pokój na świecie, o pokój i pojednanie w naszej Ojczyźnie, o miłość w naszych rodzinach, we wszystkich intencjach naszej wspólnoty parafialnej.

Przez wstawiennictwo Maryi i  Świętego Jana Pawła II upraszajmy łaskę uzdrowienia dla wszystkich cierpiących na duszy i na ciele z naszych rodzin.

Ojciec Święty Franciszek mówi, że Kościół w Roku Miłosierdzia ma być „ szpitalem polowym” w którym leczy się pobitych i poranionych duchowo.

Zapraszamy wszystkich do licznego udziału w tej modlitwie, bo jak mówił Jezus w Ewangelii: „zaprawdę, powiadam wam: Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie. Bo gdzie są dwaj albo trzej zebrani w imię moje, tam jestem pośród nich».