Biuletyn
12-11-2018 14:18

Biuletyn

XXXII Niedziela Zwykła – 11.11.2018

1.    Witam  Parafian i Gości w XXXII Niedzielę Zwykłą.

2.    Dziś Święto Niepodległości – 100 Rocznica Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Modlimy się wszyscy w intencji o pomyślność dla naszej umiłowanej Ojczyzny.

3.    Dzisiaj w Lasach Piaśnickich „ Wypominki Piaśnickie. Szczegóły na plakacie w kruchcie.

4.    Dzisiaj nasz chór parafialny CAMERATA występuje na Mszach świętych w parafii  Św. Krzyża w Warszawie.

5.    W sobotę nasza Schola weźmie udział w „Cecyliadzie „ w parafii Św. Urszuli Ledóchowskiej w parafii w Gdańsku Chełmie.

6.    25 Listopada w Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata gościć będziemy w naszej parafii kleryka Seminarium w Gdańsku Oliwie. Tradycyjnie też zostanie zebrana i przekazana TACA na utrzymanie i działalność naszego Seminarium.

7.    25 listopada 9 kandydatów zostanie włączonych do grona ministrantów podczas Mszy świętej o godz. 11.30.

8.    Zgodnie z zapowiedzią w sobotę 17 listopada Mszą świętą o godz. 18.00 rozpoczną się IV SPOTKANIA Z MUZYKĄ w Orlu. Gościć będziemy m.in. chór ze Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego z Warszawy oraz solistów. Wystąpi także nasz chór parafialny Camerata. ZAPRASZAMY.

9.    Na półkach gazetowych w kruchcie kościoła jest prasa katolicka: dla dorosłych – Gość niedzielny,  Nasza Arka; Cuda i łaski Boże, Idziemy; dla dzieci: Dominik; Mały gość; dla młodzieży – Wzrastanie i Miłujcie się. Nowy numer GALILEA. Ofiary proszę wrzucać do puszki.