Biuletyn
17-06-2021 11:50

BIULETYN

11 Niedziela Zwykła –– 13.06.2021

1.     Witam Wszystkich w kościele i przed telewizorami w 11 Niedzielę Zwykłą. Bardzo się cieszę, że zmieniły się przepisy sanitarne co do udziału i obecności na Mszach świętych oraz nabożeństwach w kościele. Od dzisiejszej niedzieli zajmujemy   w kościele co 2 miejsce nie licząc wpełni zaszczepionych.  Msza święta przez telewizję jest dla chorych i osób starszych.

2.     Dzisiaj 31 czerwca – dzień Matki Bożej Fatimskiej. Po Mszy świętej o godz. 10.00 zostanie odmówiony różaniec i procesja wokół kościoła z figurką Matki Bożej Fatimskiej.

3.     Nabożeństwo ku czci NSPJ codziennie po Mszy świętej o godz. 17.30 w niedzielę po Mszy świętej o godz. 17.00.

4.     Apostolat z naszej parafii, Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej Pielgrzymującej Królowej z Szensztatu serdecznie zaprasza Parafian na czuwanie modlitewne przed Najświętszym Sakramentem  w ramach :WIECZERNIKA MARYJNEGO oraz przez wstawiennictwo Św. JPII.  w najbliższy piątek 18 czerwca  po wieczornej Mszy Św. od godz. 18:45 i zakończy się około godz. 20:00 Apelem Jasnogórskim.

5.     Msza święta na zakończenie roku szkolnego zostanie odprawiona w piątek 25 czerwca  o godz. 8.00. W czwartek 24 czerwca od godz. 15.00 będzie spowiedź dla dzieci i młodzieży.

6.     Zapraszam na Parafialny Odpust ku czci Św. Piotra i Pawła we wtorek 29 czerwca o godz. 18.00. Mszy świętej przewodniczyć będzie ks. Proboszcz parafii Św. Karola Boromeusza w Wejherowie  Ks. Andrzej Leszczyński.

7.     W kruchcie kościoła  jest prasa katolicka, m.in. nowy  numer „Gościa niedzielnego ; „Mały gość” dla dzieci oraz inne tygodniki i miesięczniki  - „Idziemy”; „Moja Rodzina”.  Jest nowy numer pisma „Galilea w cenie 10 złotych – z dodatkiem mapy Jeziora Genezaret.

8.     Siostry Miłosierdzia  w Wejherowie zapraszają do Wolontariatu przy opiece nad chorymi w Domu pomocy Społecznej przy ul. Św. Jacka. Szczegóły na plakacie w kruchcie kościoła.