Biuletyn
15-01-2019 08:19

Biuletyn

Niedziela Chrztu Pańskiego – 13.01.2018

1.      Witam wszystkich w niedzielę Chrztu Pańskiego, która kończy okres Bożego Narodzenia. Od jutra i część okresu Zwykłego. Obowiązujący kolor w liturgii to zielony.

2.      W piątek 18 stycznia rozpocznie się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

3.      W przyszłą niedzielę po Mszy świętej o godz. 11.30 dziewczynki ze Scholii razem z rodzicami zapraszają na JASEŁKA.

4.      W niedzielę 27 stycznia uczniowie ze szkoły języka angielskiego po Mszy świętej o godz. 11.30 zapraszają na występ świąteczny w języku angielskim.

5.      Spotkania Grupy :"Aktywne Seniorki 60+ Orle" w miesiącu styczniu 2019 odbędą się 09-01-2019 godz.16; 23-01-2019 godz.16 w salce na plebanii.

6.      Kolęda w tym tygodniu; w poniedziałek – dzisiaj na ul. Wesołej; 14 stycznia – w poniedziałek - ul. Ogrodnicza od P. Grabowskich i Nr 22 A,B,C,D + P. Bujak i P. Pozańscy; we wtorek – 15 stycznia – ul. Ogrodnicza od Nr 5 do Nr 19; w środę 16 stycznia na ul. Konopnickiej; w czwartek 17 stycznia na ul. Słonecznej, Akacjowej, Lipowej ; w piątek 18 stycznia na ul. Zamostnej od P. Zwierzchowskich do P. Kruszyńskich; w sobotę 19 stycznia – Kolędy NIE MA. w niedzielę 20 stycznia na ul. Zamostnej od strony Góry do ul. Kwiatowej ( strona lewa i prawa) Kolęda rozpoczynać się będzie od poniedziałku do piątku od godz. 16.00; w sobotę od godz. 10.00 i w niedzielę od godz. 15.00. Bardzo proszę o obecność wszystkich domowników. Stół nakryty jest białym obrusem. Na nim woda święcona, krzyż i świece oraz Pismo święte. Ofiary kolędowe w całości będą przeznaczone m.in. na figury Św. Piotra i Pawła .

7.      W związku z Kolędą Msze święte w ciągu tygodnia będą odprawiane o godz. 14.30 i 15.00. w sobotę o godz. 18.00 – Msza święta z liturgii niedzielnej. Godziny Mszy proszę sprawdzić na wydruku Intencji.

8.      Jutro pierwsze w nowej formule spotkanie dla dzieci w „Salonie Gier” od godz. 17.00 do 19.00 w salce na plebanii.

9.      Na półkach gazetowych w kruchcie kościoła i przy zejściu z chóru jest prasa katolicka: dla dorosłych – Gość niedzielny, Nasza Arka; Cuda i łaski Boże; Idziemy; dla dzieci: Dominik; Mały gość; dla młodzieży – Miłujcie się. Nasze pismo diecezjalne - Galilea Ofiary proszę włożyć do puszki.