Msza Święta:

W niedziele:

• 11:30 (dla dzieci)

w dni powszednie i w soboty:

Sakrament Chrztu świętego:

Udzielany jest w czwartą sobotę miesiąca podczas Mszy św. o godz. 18:00. Rodzice zobowiązani są zgłosić dziecko do chrztu do czwartku w tygodniu, w którym ma odbyć się Chrzest. Ponadto rodzice i chrzestni zobowiązani są do uczestnictwa w katechezie w terminie wyznaczonym przez duszpasterza parafii. Niezbędne jest okazanie odpisu aktu urodzenia, oraz dostarczenie danych rodziców chrzestnych (jeśli rodzice są spoza parafii należy dostarczyć zaświadczenie że są wierzącymi i praktykującymi katolikami)

Sakrament Pokuty i Pojednania:

W dni powszednie sprawowany jest 15 minut przed rozpoczęciem wieczornej Mszy św. Ponadto w każdy pierwszy piątek miesiąca od godz. 15.00 do 16:30 i od godz. 17.30 do 18.00.

Posługa wśród chorych:

Odbywa się  w każdy pierwszy piątek miesiąca od godz. 9.00. W nagłych przypadkach duszpasterz przybywa z posługą na każde wezwanie.