Aktualności

Wróć do strony głównej

Pielgrzymka do Swarzewa

Tradycyjnie już, bo po raz 20 w I weekend września wyruszyliśmy do Swarzewa, by pokłonić się Matce Bożej Królowej Polskiego Morza. Ubrani w nasze czerwone koszulki i czapeczki pielgrzymowaliśmy niosąc w sercach zarówno prośby, jak i podziękowania do Matki Bożej Swarzewskiej. Z uśmiechem i śpiewem na ustach nieśliśmy w darze trud i poświęcenie, bo trasa ponad 20-kilometrowa w jedną stronę to dla wielu z nas duży wysiłek. Ale było nas ponad 200 osób co świadczy o tym, że wiemy iż taki trud należy podjąć, należy zawierzyć Matce Bożej we wszystkich naszych poczynaniach, zadaniach i rozterkach, a Ona Troskliwa Opiekunka otoczy nas swoim płaszczem i wyprosi potrzebne łaski u Boga.

Do zobaczenia za rok!

Poniżej link do galerii zdjęć dzięki pracy i uprzejmości Pani Anity Molka (AnimaFoto):

http://orle24.pl/galeria-zdjec/135/pielgrzymka-do-swarzewa-fot-animafoto-anita-molka.html?fbclid=IwAR3LM8xstJ5wUNt3h0WERPeA81F0sJaeEaDuyvYXKaDsJh7N7aWkY1Xiwek

 

Dane kontaktowe

Parafia Rzymskokatolicka
p.w. św. Piotra i Pawła w Orlu

ul. Zamostna 2a

84-252 Orle

Bank PeKaO S.A.

IV Oddział w Gdańsku

59 1240 1271 1111 0010 0326 7656