INTENCJE 04 - 10.12.2023

 

04.12.2023
PONIEDZIAŁEK
I Tydzień Adwentu

godz. 06.30 – Za + Władysława Płotka (10)
godz. 17.30 – Dziękczynna w Urodziny Proboszcza
godz. 18.00 – Dziękczynna w Urodziny Władysławy Angel z prośbą o zdrowie, błogosł. Boże i opiekę Matki Bożej

 

05.12.2023
WTOREK
I Tydzień Adwentu


godz. 06.30 – Za + Władysława Płotka (11)
godz. 17.30 – W podziękowaniu za otwarte serce i okazane dobro z prośbą o błogosł. Boże i opiekę Królowej Rodzin dla rodziny Dąbrowicz
godz. 18.00 – Za + Mirosława, Jana, Annę, Zygmunta Dorotę Kunikowskich; + Janinę Pionke; + Stefana Gaffkę

 

06.12.2023
I ŚRODA m-ca
I Tydzień Adwentu


godz. 06.30 – Za + Władysława Płotka (12)
godz. 17.30 – Dziękczynna w 19 R Urodzin Szymona z prośbą o zdrowie, błogosł. Boże i opiekę Matki Bożej
godz. 18.00 – W intencji Róż MBNP i MB Bolesnej i za członków z ich rodzin
                                RÓŻANIEC DLA RÓŻ RÓŻAŃCOWYCH

 

07.12.2023
CZWARTEK
Św. Ambrożego, biskupa i doktora Kościoła


godz. 06.30 – Za + Władysława Płotka (13)
godz. 17.30 – Za + Andrzeja w 5 R śmierci
godz. 18.00 – Za + rodziców chrzestnych Agnieszkę i Jana; + Wandę i Józefa
                                GODZINNA ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU

 

08.12.2023
PIĄTEK
I Tydzień Adwentu
Niepokalane Poczęcie NMP


godz. 06.30 – Za + Władysława Płotka (14)
godz. 12.00 – GODZINA ŁASKI
                               Msza święta i adoracja Najświętszego Sakramentu
godz. 18.00 – Za + syna Piotra Starba w R śmierci

 

09.12.2023
SOBOTA
I Tydzień Adwentu


godz. 06.30 – Za + Władysława Płotka (15)
godz. 16.00 – Sakrament Chrztu świętego
godz. 17.30 – Za + Łucję i Wiktora Laddach; + Annę i Albina Klas i zmarłych z tych rodzin
godz. 18.00 – Za + Helenę i Zygfryda Rzeppa

 

10.12.2023
II NIEDZIELA ADWENTU


godz. 08.00 – Za + Władysława Płotka (16)
godz. 10.00 – Za Parafian
godz. 11.30 – Za + męża Franciszka Dominik w 2 R śmierci

 

INTENCJE 27.11.2023 - 03.12.2023

27.11.2023
PONIEDZIAŁEK
34 Tydzień zwykły

godz. 17.30 – Za + Elżbietę Darga

godz. 18.00 – Za + Władysława Płotka (3)

 

28.11.2023
WTOREK
34 Tydzień zwykły

godz. 17.30 – Za + Marię Bieszke i + z rodziny Bieszke

godz. 18.00 – Za + Władysława Płotka (4)

 


29.11.2023
ŚRODA
34 Tydzień zwykły

godz. 17.30 – Za + Władysława Płotka (5)

godz. 18.00 – W intencji męskiej Róży różańcowej i za członków z ich rodzin

 

30.11.2023
CZWARTEK
Św. Andrzeja Apostoła

godz. 17.30 – Za + Władysława Płotka (6)

godz. 18.00 – Dziękczynna w 70 R Urodzin Gabrieli Jarząb z prośbą o zdrowie, błogosł. Boże i opiekę Matki Bożej
                                ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU m.in. Różaniec dla młodzieńców i mężczyzn

 

01.12.2023
I PIĄTEK m-ca
34 Tydzień zwykły

godz. 17.00 – Za + Władysława Płotka (7)

godz. 17.30 – Za + Zygmunta Trockiego w Urodziny
                                NABOŻEŃSTWO I PIĄTKOWE KU CZCZCI NSPJ

godz. 18.00 – Za + Bartłomieja Ślinko; + Teresę, Zytę, Wiktora, Aleksandra Kamrowskich; + Stefana Gaffkę, + Pawła Darga

 


02.12.2023
I SOBOTA m-ca
34 Tydzień zwykły

godz. 07.30 – Godzinki do NMP, Msza święta i Adoracja Najświętszego Sakramentu
                               Za + Władysława Płotka (8)

godz. 18.00 – Za + Romana Brewińskiego

 


03.12.2023
I NIEDZIELA ADWENTU

godz. 08.00 – Za + Irenę i Stefana Dampc

godz. 10.00 – Za + Jadwigę i Mariana Piechockich; + Zenona Dąbrowicz

godz. 11.30 – Za + Władysława Płotka (9)

 

INTENCJE 20 - 26.11.2023

20.11.2023
PONIEDZIAŁEK
Św. Rafała Kalinowskiego, prezbitera

godz. 17.30 – Za + Leonardę , Eugeniusza Jaszczur w R śmierci; + Helenę Marek

godz. 18.00 – W intencji Waldemara o błogosł. Boże i potrzebne łaski

 

21.11.2023
WTOREK
Ofiarowanie NMP

godz. 17.30 – Za + brata Zbigniewa i + siostrę Bogumiłę

godz. 18.00 – Za + Marię Pilchowską Błaszak, + rodziców i teściów z obojga stron

 

22.11.2023
ŚRODA
Św. Cecylii, dziewicy i męczennicy

godz. 17.30 – Dziękczynna w R ślubu Teresy i Franciszka Wrzesińskich

godz. 18.00 – Za + rodziców Klarę i Feliksa Krampichowskich w R śmierci

 

23.11.2023
CZWARTEK
33 Tydzień zwykły

godz. 17.00 – O zdrowie i pomyślną operację dla Janka

godz. 17.30 – Za + rodziców Ludwikę i Józefa

godz. 18.00 – Za + z rodziny Dampc
                                GODZINNA ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU

24.11.2023
PIĄTEK
Św. męczenników Andrzeja Dung Lac, prezbitera i Towarzyszy

godz. 17.30 – Za + mamę Gertrudę; + braci Janusza i Henryka Cirockich

godz. 18.00 – Za + mamę Wandę w Urodziny; + tatę Franciszka Bigus (int. od córki)

 

25.11.2023
SOBOTA
33 Tydzień zwykły

godz. 15.00 – Msza święta ślubna

godz. 17.30 – Za + Władysława Płotka – Gregorianka (1)

godz. 18.00 – Za + matkę Marię

 


26.11.2023
NIEDZIELA
Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

godz. 08.00 – Za Parafian

godz. 10.00 – Za + Władysława Płotka (2)

godz. 11.30 – Za + Elżbietę Dominik w Urodziny

Dane kontaktowe

Parafia Rzymskokatolicka
p.w. św. Piotra i Pawła w Orlu

ul. Zamostna 2a

84-252 Orle

Bank PeKaO S.A.

IV Oddział w Gdańsku

59 1240 1271 1111 0010 0326 7656