Aktualności

Wróć do strony głównej

Podczas trwania Peregrynacji relikwii błogosławionej Rodziny Ulmów, w nocy z wtorku na środę (6/7.02.2024) podczas mszy św. w parafii Chrystusa Króla, której przewodniczył nasz Ksiądz Proboszcz mieliśmy okazję modlić się za Rodziny naszej parafii. W kazaniu ks. Henryk Hildebrandt powiedział ważne słowa: „Gdy Rodzina się modli razem, wówczas jest razem”. Starajmy się aby więzi powstałe podczas wspólnej modlitwy umacniały nasze rodziny w pokonywaniu wszelkich słabości i kryzysów oraz aby nasze rodziny, na wzór Rodziny z Nazaretu, stawały się prawdziwym przybytkiem życia i miłości dla nowych pokoleń.

Na zakończenie Mszy św. każdy mógł otrzymać błogosławieństwo relikwiarzem Rodziny Ulmow i obrazek z modlitwą. 

Dane kontaktowe

Parafia Rzymskokatolicka
p.w. św. Piotra i Pawła w Orlu

ul. Zamostna 2a

84-252 Orle

Bank PeKaO S.A.

IV Oddział w Gdańsku

59 1240 1271 1111 0010 0326 7656